Hakkımızda

TAŞOCAK
section-seprator

Farklı Tatlar, Farklı Lezzetler

welcome

HAKKIMIZDA

1999 Yılında Çorlu Migros Unlu Mamülleri olarak Kırtaş Ltd. Şti. ile başlayan ortaklığımızla sektöre ilk adımımızı atarak, 2003 yılında daha büyük hedeflere ulaşmak için ortaklığımızı 3 kardeş olarak sürdürmeye karar verdik. HAYTAŞ LTD. ŞTİ. olarak yeni hedeflerimize ulaşmak için öncelikle soyadımızı taşıyan TAŞOCAK markasını oluşturduk. Siz değerli müşterilerimize daha kurumsal ve yüksek kalite standartlarında hizmet sunmak amacıyla yolumuza devam etmekteyiz. Gelişen ve artan talepler doğrultusunda Samsun Migros Mağazalarında şube sayımızı 4’e çıkararak daha fazla hedef kitleyi lezzetimizle buluşturma başarısını gösterdik. Markamızın bilinirliliğini ve lezzetimizin geniş kitlelere ulaşmasıyla Duruşehir Cafe & Unlu Mamulleri şubemizle toplamda 5 şubeye ulaşarak büyük bir gururla ilerlemenin sevincini yaşıyor ve siz değerli misafirlerimizle paylaşmaktan da mutluluk duyuyoruz.

VİZYONUMUZ

Her gün taze bir şekilde size ulaşan ürünlerimiz, HİJYENİK ve sağlıklı bir atölye çalışmasıyla sizlere sunulmaktadır. Ulusal bir marka haline gelmesi için çalışmalarımız sürekli yenilenmekte ve bu çalışmaları sürdürmekteyiz. 

MİSYONUMUZ

Ürün çeşitlerimizi en leziz hale getirerek damak zevkinize uygun şekilde kaliteli ve uzman personellerimizle siz değerli misafirlerimize sunmak, 

welcome